دکتر سارا بهروان / خدمات لیزر / لیست قیمت لیزر موهای زائد در سال 1403 با لیزر الکس کندلا پرو
۹ دقیقه
قیمت لیزر موهای زائد

لیست قیمت لیزر موهای زائد در سال 1403 با لیزر الکس کندلا پرو

آنچه می خوانید...

لیزر موهای زائد در سال های اخیر به عنوان یک روش بسیار موثر محبوب برای خلاص شدن از موهای ناخواسته بدن تبدیل شده است. این روش غیر تهاجمی با هدف قرار دادن فولیکول های مو با انرژی لیزر، آنها را از بین برده و رشد موها را مهار می کند.

لیزر موهای زائد یکی از روش‌های زیبایی است که هم برای آقایان و هم برای خانم‌ ها قابل استفاده است. تقاضا برای این روش زیبایی به دلیل تمایل به داشتن پوستی صاف و بدون مو است که نیاز به اصلاح مکرر و اپیلاسیون را از بین می برد. قیمت لیزر موهای زائد به فاکتورهای زیادی از جمله نوع دستگاه لیزر، وسعت محل تحت درمان و تعداد جلسات مورد نیاز بستگی دارد.

هزینه لیزر موهای زائد در خانم ها در سال 1403

لیزر موهای زائد در خانم ها یک روش جذاب برای دستیابی به پوست صاف و ابریشمی است. هزینه لیزر بستگی به محلی دارد که تحت لیزر قرار می گیرد. از طرفی به محل کلینیک و دستگاهی که با آن لیزر انجام می دهید نیز بستگی دارد.

بطور کلی هزینه لیزر موها در خانم ها به دلیل نازک تر و کمتر بودن تراکم موها از آقایان کمتر است. برخی از کلینیک ها پکیج هایی تحت عنوان لیزر فول بادی و فول بادی کاربردی را قیمت های مقرون به صرفه تر به مشتریان ارائه می دهند.

قیمت لیزر کندلا بانوان

هزینه لیزر موهای زائد بانوان در تهران با لیزر الکس کندلا جنتل مکس پرو 
بالا تنه 
دست کامل600 هزار تومان
بازو300 هزار تومان
ساعد300 هزار تومان
زیر بغل250 هزار تومان
انگشت دست50 هزار تومان
شکم500 هزار تومان
کمر500 هزار تومان
گودی کمر250 هزار تومان
دور سینه100 هزار تومان
پایین تنه 
پا800 هزار تومان
بیکینی350 هزار تومان
باسن400 هزار تومان
ساق400 هزار تومان
ران400 هزار تومان
انگشت پا60 هزار تومان
صورت 
صورت200 هزار تومان
پشت لب50 هزار تومان
چانه50 هزار تومان
گردن150 هزار تومان
پکیج 
کاربردی (ساعد، بیکینی، زیربغل)1,200 هزار تومان
فول بادی1,700 هزار تومان
پکیج اقتصادی(پا کامل، بیکینی، خط باسن)750 هزار تومان

 

هزینه لیزر موهای زائد بانوان در تهران با لیزر دایود 2022 رولی 
بالا تنه 
دست کامل400 هزار تومان
بازو200 هزار تومان
ساعد200 هزار تومان
زیر بغل150 هزار تومان
انگشت دست50 هزار تومان
شکم350 هزار تومان
کمر350 هزار تومان
گودی کمر200 هزار تومان
دور سینه100 هزار تومان
پایین تنه 
پا500 هزار تومان
بیکینی200 هزار تومان
باسن300 هزار تومان
ساق200 هزار تومان
ران200 هزار تومان
انگشت پا50 هزار تومان
صورت 
صورت150 هزار تومان
پشت لب50 هزار تومان
چانه50 هزار تومان
گردن100 هزار تومان
پکیج 
کاربردی (ساعد، بیکینی، زیربغل)480 هزار تومان
فول بادی680 هزار تومان
پکیج اقتصادی(پا کامل، بیکینی، خط باسن)380 هزار تومان

 

هزینه لیزر موهای زائد در آقایان در سال 1403

رفع موهای زائد در آقایان باعث بهبود ظاهر، بهداشت، راحتی و افزایش اعتماد به نفس خواهد شد. مناطق درمانی محبوب شامل صورت، سینه، پشت، بازوها، پاها و ناحیه شرمگاهی هستند. از مهمترین مزایای لیزر موهای زائد این است که رشد مو را تا 90 درصد کاهش می دهد و نیاز دائمی به شیو را از بین می برد. هزینه لیزر موهای زائد در آقایان بر اساس مناطق تحت درمان، محل کلینیک و نوع دستگاه لیزر مورد استفاده متفاوت است. آقایان نیز می توانند از پکیج های لیزر فول بادی و فول کاربردی برای کاهش هزینه های خود استفاده کنند.

لیست قیمت لیزر کندلا آقایان

هزینه لیزر موهای زائد آقایان در تهران با لیزر الکس کندلا جنتل مکس پرو 
بالا تنه 
دست کامل1,000 هزار تومان
بازو500 هزار تومان
ساعد500 هزار تومان
زیر بغل450 هزار تومان
انگشت دست60 هزار تومان
شکم900 هزار تومان
کمر850 هزار تومان
گودی کمر450 هزار تومان
دور سینه350 هزار تومان
پایین تنه 
پا1,650 هزار تومان
مایو550 هزار تومان
باسن600 هزار تومان
ساق800 هزار تومان
ران800 هزار تومان
انگشت پا60 هزار تومان
صورت 
پشت گردن300 هزار تومان
جلو گردن250 هزار تومان
گوش250 هزار تومان
خط ریش350 هزار تومان
پکیج 
توتال (دست، پا، مایو، زیربغل)1,200 هزار تومان
پکیج آنکارد (گوش، جلگردن، پشت گردن، زیر بغل)610 هزار تومان

 

مزایا و معایب لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد به دلیل اثربخشی آن در کاهش دائمی رشد موها یک روش کاملا شناخته شده است. با هر جلسه لیزر مقدار قابل توجهی از موها از بین می رود و نتایج طولانی مدت به دست می آید. فناوری لیزر امکان هدف گیری دقیق فولیکول های مو را بدون آسیب رساندن به پوست فراهم می کند. این امر باعث می شود حتی برای برطرف کردن موهای نواحی حساس مانند صورت، خط بیکینی یا زیر بغل نیز مناسب باشد.

لیزر در مقایسه با روش های سنتی حذف موهای زائد مزایایی مانند راحتی و صرفه جویی در زمان را ارائه می دهد. این روش نسبتا سریع است و نتایج طولانی مدت آن نیاز به روتین های تکراری حذف موهای زائد را کاهش می دهد.

در حالی که لیزر موهای زائد به طور کلی بی خطر است اما معایبی مانند تغییرات موقتی در رنگ پوست، مانند هایپرپیگمانتاسیون یا هیپوپیگمانتاسیون، تحریک پوست، تاول زدن یا سوزش پوست دارد. این عوارض را می توان با انتخاب دستگاه لیزر مناسب بر اساس نوع پوست فرد و پیروی از پروتکل های درمانی مناسب به حداقل رساند.

 

 

بیشتر بخوانید: نکات مهم درباره لیزر موهای زائد با دستگاه الکس کندلا

مراحل لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد با هدف قرار دادن فولیکول های مو با پرتوهای متمرکز انرژی لیزر کار می کند. اپراتور ابتدا موضع تحت درمان را با لایه ای نازک از ژل لوبریکانت می پوشاند و شروع به انجام لیزر می کند.

نور لیزر توسط ملانین موجود در مو جذب می شود و به فولیکول مو آسیب می رساند بنابراین از رشد مو در آینده جلوگیری می کند. این روش برای کاهش دائمی مو ایمن و موثر است. موفقیت لیزر موهای زائد به عوامل مختلفی از جمله رنگ مو، نوع پوست و دستگاه لیزر مورد استفاده بستگی دارد.

 

تعداد جلسات لیزر موهای زائد

تعداد جلسات درمانی مورد نیاز برای لیزر موهای زائد بسته به عوامل فردی مانند نوع مو، رنگ مو و ناحیه درمان می تواند متفاوت باشد. به طور متوسط اکثر افراد برای دستیابی به نتایج مطلوب به حدود 6 تا 8 جلسه لیزر نیاز دارند. با این حال، ممکن است جلسات اضافی برای نگهداری لازم باشد.

 

مزایای لیزر موهای زائد با اکس کندلا

لیزر موهای زائد با اکس کندلا به دلیل سرعت و اثربخشی، محبوب ترین سیستم لیزر برای رفع موهای زائد است. این دستگاه می تواند مناطق بزرگی  مانند پشت را در مدت زمان کوتاهی پوشش دهد. مزیت اصلی لیزر اکس کندلا سرعت آن است. بسیاری از افراد پس از انجام لیزر موهای زائد با اکس کندلا نتایج طولانی مدت را گزارش کرده اند.

با این حال، یکی از معایب اصلی لیزر اکس کندلا ناراحتی است که ممکن است در طول درمان ایجاد کند. تکرار با سرعت بالا و انرژی شدید لیزر می تواند منجر به تجربه ناخوشایندتری مانند درد و سوزش پوست در مقایسه با سایر سیستم های لیزر موهای زائد شود.

بخوانید: نکات مهم و کلیدی درباره لیزر موهای زائد با دستگاه دایود

لیزر موهای زائد برای چه کسانی مفید است

لیزر موهای زائد برای افرادی که موهای تیره، ضخیم و رنگ پوست روشنی دارند، فوق العاده است. با این حال، پیشرفت‌ های تکنولوژیکی این امکان را برای افرادی که دارای رنگ پوست تیره ‌تر هستند، نیز فراهم کرده است. بطور کلی تمام افرادی که می خواهند از شر موهای زائد خود برای مدت طولانی خلاص شوند لیزر یک تکنیک بی نظیر و ایمن است.

خانم ها و آقایان بالای 18 سال در هر سنی می توانند از این تکنیک مو زدایی دائمی استفاده کنند. لیزر موهای زائد هیچ عوارضی ندارد و شایعاتی که در رابطه با سرطان زا بودن آن وجود دارد کاملا بی اساس است. زیرا پرتوهای لیزر فقط روی پوست اثر کرده و فولیکول ها را تحت تاثیر قرار می دهد.

 

بیشتر بخوانید: مراقبت های قبل و بعد از لیزر موهای زائد

 

مراقبت های قبل و بعد لیزر موهای زائد

برای کسب بهترین نتیجه از لیزر موهای زائد بهتر است که مراقبت های قبل و بعد لیزر موهای زائد را کاملا رعایت کنید.

قرار گرفتن در معرض نور خورشید را به حداقل برسانید

پوست خود را از نور خورشید محافظت کنید و حداقل دو هفته قبل از لیزر پوست خود را برنزه نکنید. این اقدام احتیاطی عوارض احتمالی لیزر را کاهش داده و موفقیت درمان را افزایش می دهد.

اصلاح قبل از جلسه لیزر

شیو ناحیه مورد نظر یک روز قبل از جلسه لیزر این امکان را می دهد که فولیکول موی زیر پوست دقیقا هدف قرار گیرد و نتایج مطلوب تری ایجاد کند.

اپیلاسیون و کندن موها را متوقف کنید

به مدت چهار هفته منتهی به درمان، اپیلاسیون، کندن مو یا الکترولیز انجام ندهید. حفظ فولیکول مو برای اثربخشی لیزر بسیار مهم است.

از برخی محصولات مراقبت از پوست خودداری کنید

یک هفته قبل از درمان، استفاده از محصولات مراقبت از پوست حاوی رتینوئید، AHA یا BHA را در ناحیه درمان متوقف کنید. اینها می توانند حساسیت پوست را افزایش داده و احتمال عوارض جانبی پس از لیزر را افزایش دهند.

 

عوامل تاثیرگذار بر هزینه لیزر موهای زائد

عوامل مختلفی بر هزینه لیزر موهای زائد تاثیرگذار هستند که مهمترین آنها وسعت ناحیه تحت درمان است. هر چه مناطقی بزرگتری از  بدن تحت لیزر قرار بگیرد هزینه ها بیشتر خواهد بود.

تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان نیز بر هزینه ها شما تاثیرگذار خواهد بود. تعداد جلسات مورد نیاز به نوع مو، رنگ موها و رنگ پوست فرد بستگی دارد.

مکان کلینیک از نظر موقعیت جغرافیایی و معروف بودن آن مولفه دیگری است که بر قیمت لیزر مو تأثیر گذار است. علاوه بر این تجربه و تخصص پزشک و نوع دستگاه لیزر نیز بر هزینه لیزر موهای زائد  تاثیر دارد. برخی از دستگاه های لیزر پیشرفته ‌تر هستند و  نتایج بهتری نیز ارائه می دهند.

 

تعرفه قیمت لیزر موهای زائد بر چه اساسی است؟

تعرفه لیزر موهای زائد بر اساس نوع دستگاه و مناطق تحت درمان مشخص می شود. این تعرفه ها برای آقایان و خانم ها به دلیل تراکم و ضخامت موهای بدن متفاوت است. طبیعتا تراکم موی بیشتر در بدن آقایان باعث می شود که تعرفه لیزر برای آنها با خانم ها متفاوت باشد.

منبع:

types.blog/types-of-laser-machines-for-hair-removal

wellaholic.com/blog/hair-removal-for-men-by-male-therapists-in-singapore

www.zensaskincare.com/blogs/news/laser-hair-removal-everything-you-need-to-know

 

دکتر سارا بهروان

دکتر سارا بهروان

دکتر سارا بهروان موسس کلینیک ایوا در زمینه دکترای حرفه ای پزشکی از دانشگاه جندی شاپور اهواز فارغ التحصیل شد.
دکتر بهروان مطب خود را در زمینه خدمات پوست، مو و زیبایی، لاغری و لیزر در تهران دایر کردند و با 20 سال سابقه با تجهیزات و امکاناتی پیشرفته ارائه خدمات می کنند.
گذراندن دوره های تخصصی و آموزشی در زمینه
• درمان های چاقی عمومی و موضعی
• دارای مدرک ویژه تزریق فیلر و بوتاکس
• کربوکسی تراپی، لیفت نخ
• انواع لیزرهای پوست و مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آدرس کلینیک ایوا

آدرس کلینیک ایوا: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، خیابان منظرنژاد، پلاک 45 ، مجتمع یاس واحد 4

فرم مشاوره

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید. مشاوران کلینیک ایوا در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند.