دکتر سارا بهروان / لاغری / کلینیک لاغری با دستگاه به همراه هزینه آن در تهران
۹ دقیقه
کلینیک لاغری با دستگاه

کلینیک لاغری با دستگاه به همراه هزینه آن در تهران

آنچه می خوانید...

لاغری موضعی و کاهش وزن در حال حاضر به روش های مختلفی امکان پذیر است. اگر از رژیم های لاغری و ورزش های مختلف به نتیجه دلخواه و کاهش وزن مطلوب نرسیده اید بهترین راه حل برای شما استفاده از امکانات و دستگاه های مختلفی است که در کلینیک های لاغری ارائه می شود. شما می توانید از دستگاه های لاغری موضعی یا جراحی های مختلف برای کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواه استفاده کنید. هزینه های درمانی بر اساس روش لاغری متفاوت است و شما می توانید در جلسه مشاوره از آن مطلع شوید.

 

در کلینیک لاغری چگونه لاغر میشیم؟

کلینیک های لاغری روش های مختلفی را برای کاهش وزن و از دست دادن چربی های اضافی بدن ارائه می دهند. اگر از چاقی موضعی رنج می برید، می توانید با استفاده از دستگاه های لاغری یا جراحی های پیکرتراشی از آنها خلاص شوید. اگر قصد دارید با کاهش مصرف مواد غذایی به وزن دلخواه خود برسید اعمال جراحی مختلفی برای کوچک کردن حجم معده وجود دارد که به شما کمک خواهد کرد. با طیف وسیعی از امکانات موجود در کلینیک های لاغری امروزه به راحتی می توانید وزن کم کنید و از اندام زیبای خود لذت ببرید.

بیشتر بخوانید: عوارض دستگاه چربی سوز شکم با جدول عوارض دستگاه لاغری

انواع کلینیک لاغری

کلینیک های لاغری بر اساس نوع امکاناتی که برای لاغری و کاهش وزن ارائه می دهند دسته بندی می شوند. بر این اساس شما خیلی راحت می توانید برای درمان مشکل اضافه وزن خود اقدام نمایید. در ادامه انواع کلینیک لاغری شرح داده شده است.

کلینیک لاغری با دستگاه

کلینیک لاغری با دستگاه (لاغری غیرتهاجمی)

کلینیک لاغری با دستگاه برای از بین بردن چربی های موضعی که بیشتر در ناحیه شکم و پهلو تجمع یافته اند راه حل های غیر تهاجمی ارائه می دهند. دستگاه های لاغری مختلف با گرما، سرما، ارتعاش و یا تحریک عضلات بدن به فعالیت شدید با استفاده از میدان مغناطیسی کمک می کنند چربی های موضعی راحت تر از بین بروند. دستگاه های لاغری بیشتر برای افرادی مناسب هستند که چربی های اضافی در نقاط مختلف بدن آنها خصوصا شکم و پهلو تجمع یافته و تناسب اندام آنها را به هم زده است. این افراد معمولا اضافه وزن شدید یا BMI خیلی بالایی ندارند و با حذف چربی های موضعی به هیکل دلخواه خود می رسند. استفاده از دستگاه های لاغری عوارض چندانی نداشته و مشکلی برای فرد ایجاد نخواهند کرد.

دریافت مشاوره ( کلیک کنید)

بیشتر بخوانید: لاغری موضعی با دستگاه در تهران با هزینه آن سال 1403

کلینیک پیکرتراشی

کلینیک پیکرتراشی

پیکرتراشی نوعی روش جراحی است که کمک می کند طی یک جلسه از چربی های اضافی و پوست شل در قسمت های مختلف بدن خلاص شوید. لیپوساکشن، ابدومینوپلاستی (تومی تاک)، کول اسکالپتینگ و لیپوماتیک برخی از این روش ها هستند. پیکر تراشی خصوصا برای افرادی کاربرد دارد که پس از کاهش وزن زیاد دچار شلی و افتادگی پوست شده اند. این روش ها با بیهوشی عمومی انجام شده و عوارضی مانند کبودی و تورم، تجمع مایعات، درد و ناراحتی، اجباری بودن لباس های فشرده سازی، بی حسی موضع و آسیب به بافت عضلانی در پی خواهد داشت.

کلینیک لاغری به وسیله جراحی

کلینیک لاغری به وسیله جراحی

لاغری توسط جراحی به روش های مختلفی انجام می شود تا با کاهش کالری مصرفی از اضافه وزن پیشگیری کند. بای پس معده، اسلیو معده، باندینگ معده، بالون معده، و انحراف بیلیوپانکراس برخی از این جراحی ها هستند که بیشتر کاهش حجم معده را هدف قرار می دهند. این جراحی ها با بیهوشی عمومی انجام می شوند و با عوارضی همچون افزایش خطر ابتلا به دیابت و فشار خون، شل شدگی پوست، چسبندگی معده، عفونت، کاهش وزن آهسته، التهاب و زخم معده و مشکلات گوارشی همراه هستند.

لاغری به وسیله جراحی در ابتدا باعث کاهش وزن نشده و در طولانی مدت با کاهش مصرف غذا کمک می کنند افراد به وزن دلخواه خود برسند. این روش ها فقط برای افراد خیلی چاق دچار اختلالات پرخوری توصیه می شوند زیرا عوارض زیادی به دنبال دارند.

بیشتر بخوانید: قیمت لاغری با دستگاه

کدام روش لاغری برای من مناسب است؟

اینکه کدام روش لاغری برای شما مناسب است به وضعیت بدنی شما بستگی دارد. بطور کلی اگر اضافه وزن زیادی ندارید و فقط دچار چاقی موضعی هستید دستگاه های لاغری برای شما بهتر هستند. برای افراد با BMI بالا پیکرتراشی بهتر نتیجه خواهد داد. اگر دچار اختلالات پرخوری هستید می توانید با جراحی لاغری بر این مشکل غلبه کنید. برای انتخاب بهترین روش لاغری مهمترین کاری که باید انجام دهید مشورت با پزشک است تا بر اساس شرایط سلامتی شما بهترین راه حل را ارائه دهد.

 

مقایسه هزینه کلینیک لاغری

هزینه کلینیک لاغری به نوع دستگاه مورد استفاده، تعداد جلسات مورد نیاز، موقعیت جغرافیایی کلینیک بستگی دارد. طبیعتا هزینه لاغری در کلینیک های به روزتر و معروف تر بیشتر خواهد بود. علاوه بر این باید بدانید که هزینه پیکرتراشی و جراحی لاغری نسبت به لاغری با دستگاه بیشتر است. دوران نقاهت طولانی تر آنها همراه با هزینه های اضافی دارو درمانی و بستری در بیمارستان است که بطور کلی مقرون به صرفه نیستند.

بیشتر بخوانید:مقایسه دستگاه لاغری آر اف و کرایولیپولیز کدام بهتر است؟

معرفی دستگاه های لاغری

معرفی دستگاه های لاغری در کلینیک لاغری

دستگاه های مورد استفاده در کلینیک های لاغری انواع مختلفی دارند که در ادامه به صورت مختصر آنها را معرفی خواهیم کرد.

  • کرایولیپولیز: این دستگاه با سرما درمانی به سلول های چربی آسیب رسانده و آنها را از بین می برد. سلول های چربی از بین رفته تحت تاثیر سرما توسط بدن و خصوصا سیستم لنفاوی به تدریج دفع شده و سایز محل تحت درمان کاهش می یابد.
  • آر اف: با ایجاد گرما در زیر پوست توسط امواج رادیویی سلول های چربی را ذوب کرده و به کاهش سایز کمک می کند. چربی های آزاد شده وارد خون شده و توسط کبد و سیستم لنفاوی از بدن دفع می شوند.
  • دستگاه کویتیشن: این روش با ایجاد ارتعاش، دیواره سلول های چربی را تخریب کرده و در نهایت آنها را از بین می برد. چربی های آزاد شده سپس توسط بدن پاکسازی می شوند.
  • لباس لاغری: این روش با استفاده از فناوری بیومغناطیسی عضلات را به فعالیت های شدید وا می دارد که معادل تمرینات بدنی بسیار شدید است. در این شرایط عضلات برای تامین انرژی خود از چربی های موضعی به عنوان سوخت استفاده کرده و باعث کاهش وزن می شوند.
  • شاک ویو: این دستگاه با استفاده از انرژی فراصوت بافت های چربی انباشته شده در زیر پوست را تحت تاثیر قرار داده و باعث از بین رفتن آنها می شود. این امواج گردش خون را در محل تحت درمان افزایش داده و با فعال کردن سیستم لنفاوی چربی ها را از بدن دفع می کنند. شاک ویو برای درمان سلولیت بسیار مفید و موثر است.
  • دستگاه عضله ساز: این دستگاه با استفاده از جریان الکتریکی و تحریک عضلات، متابولیسم چربی ها را تحت تاثیر قرار می دهد. افزایش انقباضات عضلانی به انرژی زیادی نیاز دارد که با سوختن چربی های موضعی در محل تحت درمان تامین می شود. بنابراین باعث کاهش سایز شده و بدون نیاز به تمرینات بدنی باعث بهبود کانتورینگ بدن خواهد شد.
دریافت مشاوره ( کلیک کنید)

چرا لاغری با دستگاه؟

لاغری با دستگاه یک روش ایمن و موثر برای حذف چربی های اضافی است. این روش توسط FDA نیز به دلیل عوارض جزئی و کم تهاجمی بودن تائید شده است. لاغری با دستگاه از روی پوست اعمال می شود و نیاز به هیچ نوع برش جراحی ندارد. دستگاه های لاغری توسط گرما، سرما و ارتعاش سلول های چربی را هدف قرار داده و آنها را از بین می برند.

 

در کلینیک لاغری چقدر وزن می توانم کم کنم؟

لاغری در کلینیک بستگی به عوامل مختلفی دارد که مهمترین آنها میزان چاقی و اضافه وزن شما است. با جلسات متعدد و استفاده از روش های موجود شما می توانید تا رسیدن به وزن دلخواه درمان را ادامه دهید. برای این منظور بهتر است با پزشک کلینیک مشورت کنید تا ضمن معرفی روش های موثر، شما را در رابطه با تغییرات سبک زندگی برای گرفتن نتایج بهتر راهنمایی کند. گاهی اوقات برای رسیدن به تناسب اندام از دستگاه ها و روش های مختلفی بطور همزمان استفاده خواهد شد.

بیشتر بخوانید: لاغری موضعی با دستگاه در 19روز به وزن ایده‌آل خود برسید

پکیج لاغری با دستگاه در کلینیک ایوا

پکیج لاغری با دستگاه در کلینیک ایوا یکی از خدمات عالی است که جهت بهبود نتایج ارائه می شود. پکیج لاغری با دستگاه کمک می کند در زمان کوتاه تری چربی های موضعی را از دست بدهید. علاوه بر این استفاده از چندین دستگاه مختلف کمک می کند بدن با مکانیسم های متفاوتی چربی های اضافی را از بین ببرد. بنابراین باعث موثرتر شدن روند کاهش سایز و تسریع کانتورینگ خواهد شد.

برای لاغری موضعی شکم کدام کلینیک لاغری مناسب تر است؟

کلینیک هایی که از دستگاه های لاغری به روز و جدید استفاده می کنند از جمله کلینیک ایوا برای لاغری موضعی شکم فوق العاده هستند. دستگاه های مورد استفاده در کلینیک ایوا به صورت تکی و پکیج بکار گرفته می شوند تا شما به سرعت از شر چربی های مزاحم شکم با کمترین عوارض خلاص شوید.

بیشتر بخوانید: کوکتل لاغری شکم و پهلو با هزینه تزریق آن و عکس قبل و بعد

معرفی دستگاه لاغری کلینیک لاغری ایوا (لاغری با دستگاه )

کلینیک لاغری ایوا با استفاده از جدیدترین و موثرترین دستگاه های لاغری کمک می کند افراد به سایز و هیکل دلخواه خود برسند. در این کلینیک دستگاه های کرایولیپولیز کول تک، آر اف، کویتیشن، لباس لاغری، شاک ویو و عضله ساز برای حذف چربی های موضعی و بهبود کانتورینگ بدن زیر نظر خانم دکتر سارا بهروان انجام می شود.

دریافت مشاوره ( کلیک کنید)
دکتر سارا بهروان

دکتر سارا بهروان

دکتر سارا بهروان موسس کلینیک ایوا در زمینه دکترای حرفه ای پزشکی از دانشگاه جندی شاپور اهواز فارغ التحصیل شد.
دکتر بهروان مطب خود را در زمینه خدمات پوست، مو و زیبایی، لاغری و لیزر در تهران دایر کردند و با 20 سال سابقه با تجهیزات و امکاناتی پیشرفته ارائه خدمات می کنند.
گذراندن دوره های تخصصی و آموزشی در زمینه
• درمان های چاقی عمومی و موضعی
• دارای مدرک ویژه تزریق فیلر و بوتاکس
• کربوکسی تراپی، لیفت نخ
• انواع لیزرهای پوست و مو

فرم مشاوره

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید. مشاوران کلینیک ایوا در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آدرس کلینیک ایوا

آدرس کلینیک ایوا: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، خیابان منظرنژاد، پلاک 45 ، مجتمع یاس واحد 4

فرم مشاوره

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید. مشاوران کلینیک ایوا در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند.