دکتر سارا بهروان / لاغری / عضله‌سازی و حذف چربی با دستگاه CM SLIM
۷ دقیقه

عضله‌سازی و حذف چربی با دستگاه CM SLIM

آنچه می خوانید...

دستگاه CM SLIM از مدرن‌ترین دستگاه‌های لاغری موضعی و بدن‌سازی می‌باشد که با توجه به فناوری‌های متعددی که در آن به کار رفته است، امکان چربی‌سوزی بدن، آمادگی جسمانی، تقویت عضلات و… را فراهم می‌کند. افراد می‌توانند با کمک این دستگاه به اهداف مختلف خود جهت بهبود فرم بدن و کاهش وزنشان دست یابند. بنابراین اشخاصی که به دنبال بدست آوردن بدنی خوش‌فرم و سالم هستند، می‌توانند روی دستگاه CM SLIM حساب ویژه‌ای باز کنند، به همین دلیل در این مقاله به بررسی این دستگاه، چگونگی درمان و حذف چربی و عضله‌سازی با آن می‌پردازیم‌.

دستگاه CM SLIM چیست؟

یکی از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های عضله‌سازی که با جریان الکترومغناطیسی کار می‌کند، دستگاه CM SLIM می‌باشد.‌ جریان الکترومغناطیسی در این دستگاه بر روی لایه‌های پوست و چربی متمرکز گردیده و از آن‌ها عبور می‌کند، بدین ترتیب منجر به تحریک عضلات می‌گردد، به طوری که سلول‌های چربی را از بین می‌برد، همچنین با ایجاد انقباضات دائم و قوی به رشد عضلات کمک می‌کند. در حقیقت این دستگاه به صورت غیر تهاجمی به کانتور کردن بدن می‌پردازد.

CM SLIM مجهز به دو اپلیکاتور است که به طور همزمان و شدت بالایی به چربی‌سوزی و عضله‌سازی بدن می‌پردازند، بنابراین بکارگیری این دستگاه به داشتن بدنی خوش‌فرم و قوی کمک می‌کند. امواج الکترومغناطیسی این دستگاه به ایجاد انقباضات زیادی در نقاط مختلف بدن همچون باسن، ران، شکم، بازو و… می‌‌پردازد و منجر به آزادسازی اسیدهای چرب و تجزیه رسوبات چربی موجود در بافت عضلات می‌گردد که تاثیر زیادی در تقویت عضلات بدن خواهد داشت.

دستگاه لاغری CM Slim
دریافت مشاوره ( کلیک کنید)

پیشنهاد پزشک: دستگاه لاغری موضعی شاک ویو

روند درمانی با دستگاه CM SLIM برای حذف چربی و عضله‌سازی

این دستگاه به صورت غیر تهاجمی یعنی بدون ایجاد هیچ گونه برشی به از بین بردن چربی‌های بدن می‌پردازد. برای انجام فرآیند درمان بیمار نیازی به بیهوشی ندارد، چرا که این دستگاه بیمار را متحمل هیچ گونه دردی نمی‌کند، به طوری که بیمار در حین فرآیند درمان می‌تواند به استراحت بپردازد یا بنشیند، این در حالی است که دستگاه، عضلات بدن بیمار را دچار انقباضات شدیدی می‌کند که این انقباضات برابر با ۲۰ هزار کرانچ می‌باشند، بدین ترتیب دستگاه بدون آن که بیمار متحمل درد یا ناراحتی شود، در مدت زمان کمی به تقویت ماهیچه‌ها و انقباض آن‌ها کمک می‌کند.

الگوی برنامه‌های تمرینی دستگاه CM SLIM از تمرینات ورزشی برگرفته شده است، به طوری که روند درمان با کشش و گرم کردن عضلات شروع می‌شود و سپس هنگامی که عضلات به انقباضات عادت کردند، جریان امواج افزایش می‌یابد و در انتها نیز با خنک کردن عضلات جلسه درمان تمام می‌شود، بنابراین عضلات به خوبی ریکاوری شده و دچار خستگی نمی‌شوند. حذف چربی و عضله‌سازی با این دستگاه برای افرادی موثر است که بتوانند دوره‌های درمانی آن را به طور کامل بگذارنند. افراد باید در هر هفته دو تا سه جلسه به درمان بپردازند که هر جلسه سی دقیقه به طول می‌انجامد. طول دوره کامل درمان با توجه به شرایط بیمار بین ۴ تا ۶ ماه می‌باشد‌.

موارد منع استفاده از دستگاه CM SLIM

اگر قصد تقویت عضلات نواحی مختلف بدن و خوش‌فرم کردن آن‌ها را با دستگاه CM SLIM دارید، حتما توجه نمایید که بکارگیری این دستگاه برای شما مفید است یا نه! برخی از افراد در صورت استفاده از این دستگاه دچار مشکلاتی می‌گردند. این افراد به قرار زیر هستند:

 •  زنان باردار
 • بیماران مبتلا به فشار خون و دیابت
 • افراد دچار سوختگی
 • افراد مبتلا به بیماری‌های کبدی، سرطانی، قلبی و کلیوی
 • یماران ناقل بیماری‌های عفونی خطرناک
 • افراد دچار التهابات شدید مفاصل و استخوان

پیشنهاد پزشک: لاغری با کرایولیپولیز

مصارف درمانی دستگاه CM SLIM

دستگاه CM SLIM با برخورداری از فناوری‌های پیشرفته در زمینه‌های مختلفی همانند زیبایی، جوان‌سازی پوست، تناسب اندام و ائورولوژی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه با عملکرد غیرتهاجمی‌اش یک کاندید ایمن و موثر برای بیمارانی می‌باشد که می‌خواهند به کانتورینگ بدن بپردازند. امروزه از دستگاه سی ام اسلیم در حوزه‌های متنوعی استفاده می‌شود که برخی از آن‌ها به قرار زیر هستند:

 • جلوگیری و به تعویق انداختن آتروفی عضلات
 • مانع از اسپاسم عضلانی
 • تحریک کردن عضلات به صورت الکتریکی
 • کنترل دردهای مزمن و غیر قابل درمان
 • فرم دادن ران‌ها
 • لیفت کردن باسن
 • سفتی بازوها
 • کاهش وزن و لاغری
 • رفع چربی‌ها و عضله‌سازی
 • ترمیم کردن اندام‌ها بعد از دوره زایمان
 • ایجاد سیکس پک
 • کاهش سلولیت و زائده‌های پوستی
 • لیفت پوست

پیشنهاد پزشک: لاغری با دستگاه ریداستیم

مزایای استفاده از دستگاه CM SLIM

انتخاب دستگاه CM SLIM جهت رسیدن به یک تناسب اندام عالی، عضله‌سازی و… در میان افراد روز به روز بیشتر می‌گردد، چرا که این دستگاه با استفاده از فناوری EMS-HI به تحریک انقباضات عضلات کمک می‌کند و با این طول موج‌های قوی الکترومغناطیسی به از بین بردن بافت‌های چربی بدن می‌پردازد. بنابراین متقاضیان استفاده از این دستگاه فراوان هستند، بنابراین می‌توان برخی از مزایای استفاده از دستگاه CM SLIM را این چنین بیان کرد:

 1. دستگاه CM SLIM از ایمنی بالایی برخوردار می‌باشد، به طوری که امنیت آن توسط FDA یعنی سازمان غذا و دارویی امریکا مورد تایید قرار گرفته است.
 2. جلسات درمانی با دستگاه سی ام اسلیم بسیار سریع هستند و تنها سی دقیقه طول می‌کشند.
 3. عملکرد دستگاه CM SLIM برای حذف چربی و عضله‌سازی به صورت غیرتهاجمی می‌باشد، از این رو نیاز به هیچ گونه جراحی و بیهوشی نیست.
 4. افرادی که قصد دارند به صورت موضعی به رفع چربی‌های بدن خود بپردازند، می‌توانند از این دستگاه استفاده کنند، چرا که بررسی‌ها نشان می‌دهد این دستگاه بین ۱۹ تا ۲۵ درصد امکان کاهش موضعی چربی بدن در نواحی مختلفی همچون شکم، ران، دو سر بازوها، باسن و پهلوها را دارد.
 5. رفع چربی‌ها و عضله‌سازی بدن با دستگاه سی ام اسلیم بدون درد و خونریزی می‌باشد.

معایب استفاده از دستگاه CM SLIM

گفتیم که استفاده از دستگاه CM SLIM چه فوایدی دارد، اما این دستگاه علاوه بر مزایا از معایبی نیز برخوردار است که می‌توان برخی از معایب آن را این چنین بیان کرد:

 • هزینه درمان با دستگاه CM SLIM جهت رسیدن به اهدافی همچون کاهش سایز و زیبایی عضله‌ها بالا می‌باشد.‌
 • افرادی که از این دستگاه استفاده می‌کنند، نتیجه درمان را فورا مشاهده نخواهند کرد، آن‌ها نیاز به چندین جلسه درمان دارند.
 • از آنجایی که همه افراد امکان استفاده از دستگاه CMSLIM را ندارند، همین محدودیت استفاده ار آن به عنوان یکی از معایب این دستگاه شناخته می‌شود، چرا که ممکن است موجبات عوارض جانبی برای برخی از آن‌ها را ایجاد کند. می‌توان از عوارض جانبی درمان با این دستگاه به تورم، درد عضلانی، سردرد، سوختگی، پارگی‌های عضلانی و… اشاره کرد.

 

پیشنهاد پزشک: لاغری موضعی با دستگاه RF

سوالات متداول

آیا درمان با CMSLIM درد و نارحتی دارد؟

خیر، اگر بیمار به هنگام درمان احساس درد و سوزش خفیف داشته باشد، باید پزشک یا تکنسین را در جریان بگذارد تا تنظیمات دستگاه را مطابق با آستانه تحمل فرد قرار دهد تا حس درد و ناراحتی نداشته باشد.

تاثیر استفاده از دستگاه CMSLIM را چه موقع می‌بینم؟

بسیاری افراد بعد از هر جلسه درمان به خوبی متوجه اثر استفاده از این روش درمانی می‌شوند، اما نتیجه نهایی بعد از گذشت یک ماه پس از آخرین جلسه درمان به خوبی مشخص می‌شود.

آیا مراقبت‌های بعدی لازم است؟

بله، افراد تا ۲۴ ساعت نباید ورزش‌های مرتبط با ناحیه درمان را انجام دهند. همچنین برای آن که نتایج درمانی CMSLIM به طور موقت یا حتی دائم حفظ شود، بیماران باید از یک رژیم غذایی مناسب استفاده کنند، مقداری زیادی آب بنوشند و به طور منظم به انجام حرکات ورزشی حداقل ۴ بار در هفته بپردازند.

دکتر سارا بهروان

دکتر سارا بهروان

دکتر سارا بهروان موسس کلینیک ایوا در زمینه دکترای حرفه ای پزشکی از دانشگاه جندی شاپور اهواز فارغ التحصیل شد.
دکتر بهروان مطب خود را در زمینه خدمات پوست، مو و زیبایی، لاغری و لیزر در تهران دایر کردند و با 20 سال سابقه با تجهیزات و امکاناتی پیشرفته ارائه خدمات می کنند.
گذراندن دوره های تخصصی و آموزشی در زمینه
• درمان های چاقی عمومی و موضعی
• دارای مدرک ویژه تزریق فیلر و بوتاکس
• کربوکسی تراپی، لیفت نخ
• انواع لیزرهای پوست و مو

فرم مشاوره

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید. مشاوران کلینیک ایوا در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آدرس کلینیک ایوا

آدرس کلینیک ایوا: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، خیابان منظرنژاد، پلاک 45 ، مجتمع یاس واحد 4

فرم مشاوره

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید. مشاوران کلینیک ایوا در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند.