دکتر سارا بهروان / دپارتمان جراحی / نحوه عمل لابیاپلاستی با لیزر و هزینه آن
۶ دقیقه
لابیاپلاستی با لیزر

نحوه عمل لابیاپلاستی با لیزر و هزینه آن

آنچه می خوانید...

لابیاپلاستی با لیز برای کوچک کردن لبه های داخلی واژن استفاده می شود. این روش عوارض کمتری نسبت به روش سنتی دارد و به عنوان روش برتر شناخته می شود. لابیاپلاستی با لیزر بدون استفاده از چاقوی جراحی صورت می گیرد و برش های ایجاد شده با لیزر انجام می شود.  بنابراین درد و خونریزی کمتری وجود دارد. زمان بهبودی در این روش بسیار کوتاه بوده و نتایج نیز تضمینی و دائمی خواهد بود.

لابیاپلاستی چیست؟

لابیاپلاستی یک روش جراحی است که در درجه اول بر تغییر شکل یا تغییر اندازه لابیاهای ماژور و مینور تمرکز دارد. لابیاپلاستی یک راه حل مفید برای رفع نارضایتی برخی زنان از فرم اندام تناسلی، به ویژه لابیاها است. این روش اندازه لبه های بزرگ، کوچک یا هر دو را کاهش می دهد. عوامل مختلفی مانند ژنتیک، زایمان یا افزایش سن می توانند بر ظاهر و اندازه لابیاها تأثیر بگذارند. انجام لابیاپلاستی راهی برای برطرف کردن ناراحتی های مختلف و افزایش اعتماد به نفس است. لابیاپلاستی با تکنیک ‌های مدرن مانند لیزر دقت، ایمنی و نتایج طبیعی را تضمین می ‌کند.

عمل لابیاپلاستی با لیزر

دریافت مشاوره ( کلیک کنید)

نحوه عمل لابیاپلاستی با لیزر

عمل لابیاپلاستی با لیزر تحت بی حسی موضعی انجام می شود. پزشک ابتدا ماده بی حس کننده را اعمال کرده و نواحی که باید از لابیا حذف شوند را مشخص می کند. سپس بدون نیاز به چاقو و فقط با استفاده از پرتو لیزر co2 قسمت های مشخص شده را حذف می کند تا لابیاها به اندازه مورد نظر برسند. در این روش خونریزی بسیار کمی وجود دارد و شما بعد از عمل از کلینیک مرخص خواهید شد.

 

چرا لابیاپلاستی با لیزر؟

لابیاپلاستی با لیزر یک روش کم تهاجمی برای بهبود ظاهر لابیا و ناراحتی هایی است که افراد با داشتن لابیاهای بزرگ تجربه می کنند. این روش درد و خونریزی چندانی ندارد و شما به سرعت می توانید به زندگی عادی خود برگردید. در لابیاپلاستی به روش جراحی سنتی دوران نقاهت بسیار طولانی است و برای بسیاری از افراد امکان استراحت طولانی مدت در منزل وجود ندارد. لابیاپلاستی با لیزر این مشکل را حل کرده و شما خیلی زود می توانید کارهای روتین زندگی خود را از سر بگیرید.

 

هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر

هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر مانند هر جراحی دیگری تحت تاثیر فاکتورهای مختلفی از جمله مهارت پزشک، موقعیت جغرافیایی کلینیک و تکنیک مورد استفاده متفاوت است. هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر نسبت به روش جراحی سنتی بیشتر بوده و حدود  18 میلیون تومان است. هزینه جراحی سنتی لابیاپلاستی در تهران حدود 15 میلیون تومان است.

لابیاپلاستی با لیزر

دریافت مشاوره ( کلیک کنید)

آیا لابیاپلاستی با لیزر عوارض دارد؟

هر عمل زیبایی و بطور کلی هر جراحی در کنار مزایای خود حتما عوارضی نیز دارد. لابیاپلاستی با لیزر نیز از این امر مستثنی نیست و شما پس از انجام آن عوارضی همچون تورم، سوزش، ترشحات خونی، کبودی و خارش را تجربه خواهید کرد. در صورت عدم مراقبت ممکن است عفونت و خونریزی نیز رخ دهد که فورا باید به پزشک مراجعه نمایید.

 

مقایسه لابیاپلاستی با لیزر و روش جراحی سنتی

لابیاپلاستی با لیزر نسبت به روش جراحی سنتی یک جراحی سبک تر و ایمن تر در نظر گرفته می شود. در این جراحی از بی حسی موضعی استفاده می شود بنابراین شما بعد از عمل می توانید به منزل بازگردید و تحت تاثیر داروهای بیهوشی و عوارض آنها قرار نخواهید گرفت.

خونریزی در لابیاپلاستی با لیزر بسیار کم است که یک مزیت بزرگ محسوبمی شود. علاوه بر این دوران نقاهت و مراقبت های بعد از عمل بسیار کوتاه تر است که برای بسیاری از افراد پرمشغله بسیار حائز اهمیت است.

دیگر مقالات ما: قیمت لاغری با دستگاه | قیمت جلسه ای و پکیج | کرایو،شاک‌ویو،RF،کویتیشن

عمل لابیاپلاستی

دلیل برتری لابیاپلاستی با لیزر نسبت به جراحی سنتی؟

با توجه به موارد ذکر شده اکنون می دانید که لابیاپلاستی با لیزر نسبت به جراحی سنتی یک روش ارجح و برتر است. لابیاپلاستی با لیزر به راحتی در مطب زنان و کلینیک های زیبایی انجام می شود. در این روش دردی به معنای واقعی وجود ندارد و تنها سوزش قابل تحملی را احساس می کنید که می توان با دارو و شیاف آن را کنترل کرد.

در لابیاپلاستی با لیزر به بخیه نیازی نیست و عروق خونی و محل جراحی با لیزر بسته می شود. این روند باعث بهبود سریع تر شده و احتمال خونریزی را کاهش می دهد. در لابیاپلاستی با لیزر تورم و التهاب نسبت به جراحی سنتی بسیار کمتر بوده و سریع تر فروکش خواهد کرد. بنابراین نسبت به جراحی سنتی بیمار کمتر اذیت خواهد شد.

از آنجاییکه لابیاها نواحی حساسی هستند بهتر است از روش های ظریف و ایمن تر مانند لیزر برای عمل زیبایی استفاده شود تا بافت حساس آنها آسیب نبیند. ظرافت جراحی با لیزر و دقت بالای این روش باعث شده که به عنوان برترین روش برای لابیاپلاستی در نظر گرفته شود.

دیگر مقالات ما: لاغری موضعی با دستگاه در تهران با هزینه آن سال 1403

مراقبت های بعد لابیاپلاستی با لیزر

مراقبت های بعد لابیاپلاستی با لیزر به شما کمک می کند زودتر بهبود پیدا کنید بنابراین به آنها توجه نمایید. مهمترین کاری که باید انجام دهید نوشیدن آب فراوان، فیبر کافی و سبزیجات برای پیشگیری از یبوست است. در این دوران می توانید برای کاهش عوارضی همچون درد، سوزش و کبودی در طول روز از کمپرس سرد استفاده کنید.

تا یک هفته باید از لباس های تمیز و گشاد استفاده کنید و از ورزش های سنگین و رابطه جنسی خودداری کنید. همچنین ایستاده حمام کنید و از نشستن در وان و رفتن به استخر خودداری کنید. بهتر است برای نشستن از بالشتک دونات استفاده کنید تا فشار کمتری به ناحیه وارد شود. علاوه بر این مصرف غذاهای سالم، مولتی ویتامین های روزانه و عدم مصرف غذاهای فست فودی و شیرینی جات به بهبود سریع تر شما کمک خواهد کرد.

 

دوره نقاهت لابیاپلاستی با لیزر

دوره نقاهت لابیاپلاستی با لیزر بسیار کوتاه بوده و شما حدود 3 تا 5 روز بعد می توانید فعالیت های عادی خود را از سر بگیرید. فقط تا بهبودی کامل که حدود یک هفته طول خواهد کشید از کارهای سنگین خودداری کرده و نباید رابطه جنسی داشته باشید.

دیگر مقالات ما: درمان افتادگی پلک با عمل بلفاروپلاستی مزایا،معایب، هزینه 1403 +فیلم

لابیاپلاستی با لیزر در کلینیک ایوا

لابیاپلاستی با لیزر در کلینیک ایوا با بهترین تکنیک ها و دستگاه های روز دنیا انجام می شود. مهارت جراحان این مرکز و همچنین مشاوره قبل و بعد از لابیاپلاستی توسط خانم دکتر سارا بهروان به شما کمک می کند تجربه ایمن و بدون استرسی از لابیاپلاستی داشته باشید.

 

منبع:

feelbeautiful.com/blog/what-is-laser-labiaplasty

www.davidghozland.com/labiaplasty-with-laser-vs-traditional-method

thelabiaplasty.com/laser-labiaplasty-what-you-need-to-know

www.northernbeachescosmetic.com.au/laser-labiaplasty.html

 

دکتر سارا بهروان

دکتر سارا بهروان

دکتر سارا بهروان موسس کلینیک ایوا در زمینه دکترای حرفه ای پزشکی از دانشگاه جندی شاپور اهواز فارغ التحصیل شد.
دکتر بهروان مطب خود را در زمینه خدمات پوست، مو و زیبایی، لاغری و لیزر در تهران دایر کردند و با 20 سال سابقه با تجهیزات و امکاناتی پیشرفته ارائه خدمات می کنند.
گذراندن دوره های تخصصی و آموزشی در زمینه
• درمان های چاقی عمومی و موضعی
• دارای مدرک ویژه تزریق فیلر و بوتاکس
• کربوکسی تراپی، لیفت نخ
• انواع لیزرهای پوست و مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آدرس کلینیک ایوا

آدرس کلینیک ایوا: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، خیابان منظرنژاد، پلاک 45 ، مجتمع یاس واحد 4

فرم مشاوره

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید. مشاوران کلینیک ایوا در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند.