دکتر سارا بهروان / لاغری / کلینیک لاغری ایوا در شمال تهران +هزینه هر جلسه
۶ دقیقه
کلینیک لاغری -ایوا

کلینیک لاغری ایوا در شمال تهران +هزینه هر جلسه

آنچه می خوانید...

لاغری با دستگاه یک روش غیر تهاجمی برای خلاص شدن از چربی های موضعی است که به رژیم لاغری و فعالیت بدنی پاسخ نمی دهند. دستگاه های لاغری با مکانسیم های مختلف به لیپولیز چربی ها در ناحیه تحت درمان کمک می کنند. دستگاه لاغری تقریبا آخرین راه حل برای افرادی است که تلاش های آنها برای لاغری شکم و پهلوها بی نتیجه مانده است. کلینیک لاغری ایوا در شمال تهران با بهترین و جدیدترین دستگاه های لاغری می تواند به شما کمک کند در کوتاه ترین زمان ممکن به اندام دلخواه خود برسید.

 

چرا کلینیک لاغری ایوا

در کلینیک لاغری ایوا انواع مختلفی از دستگاه های لاغری برای کسب بهترین نتایج مورد استفاده قرار می گیرد. شما در جلسه مشاوره کاملا با عملکرد دستگاه ها و مراقبت های قبل و بعد آن آشنا خواهید شد. پرسنل آموزش دیده این مرکز به روش کار دستگاه های لاغری کامل مسلط هستند بنابراین عوارض جانبی به کمترین حد خواهد رسید.

علاوه بر این در کلینیک ایوا دستگاه های لاغری به شکل ترکیبی مورد استفاده قرار می گیرند که کاهش سایز را تسریع کنند. استفاده از دستگاه های مختلف این امکان را به شما خواهد داد که پس از کاهش سایز پوست خودتان را لیفت و سفت نمایید. در واقع کلینیک ایوا تمام شرایط را برای رسیدن شما به کانتورینگ دلخواه در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم کرده است.

لیست دستگاه های کلینیک ایوا

کلینیک ایوا انواع مختلفی از دستگاه های لاغری را در اختیار دارد تا بتواند به همه افراد مراجعه کننده خدمات ارائه دهد. لیست دستگاه های کلینیک ایوا عبارتند از:

 

هزینه لاغری با دستگاه های لاغری ایوا

هزینه لاغری با دستگاه های لاغری کلینیک ایوا به نوع دستگاه، سایز ناحیه تحت درمان و تعداد جلسات مورد نیاز برای حذف چربی ها از ناحیه مورد نظر بستگی دارد. در این رابطه می توانید با پرسنل کلینیک ایوا یا خانم دکتر بهروان مشورت کنید تا بهترین برنامه لاغری و کاهش سایز را برای شما در نظر بگیرند.

نام دستگاههزینه لاغری
کرایولیپولیز کول تکهر جلسه از 1,500 هزار تومان
دستگاه RFهر جلسه 750 هزار تومان
دستگاه کویتیشنهر جلسه از 500 هزار تومان
دستگاه شاک ویوهر جلسه از 800 هزار تومان
لباس لاغریهر جلسه 950 هزار تومان
لباس لاغریهر جلسه 950 هزار تومان
عضله سازهر جلسه 1,500 هزار تومان
دریافت مشاوره ( کلیک کنید)

آدرس کلینیک ایوا در شمال تهران؟

آدرس کلینیک ایوا در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، خیابان منظرنژاد، پلاک 45 ، مجتمع یاس واحد 4 است.

 

لاغری با دستگاه چگونه است؟

لاغری با دستگاه در واقع کاهش سایز موضعی در مناطقی از بدن است که بیشتر مستعد ذخیره چربی اضافی است. دستگاه های لاغری با تولید گرما، سرما، ارتعاش و امواج مختلف سلول های چربی را تحت تاثیر قرار داده و باعث لیپولیز می شوند. چربی های تجزیه شده سپس توسط مکانیسم های مختلف از بدن دفع می شوند. انجام این فرآیند طی چند جلسه چربی های موجود در محل تحت درمان را از بین برده و با کم کردن سایز به اندام دلخواه خود خواهید رسید.

بخوانید: لاغری با دستگاه کرایولیپولیز در تهران + قیمت هر جلسه

چه انتظاری باید داشته باشیم؟

لاغری با دستگاه یک روش ساده و کارامد برای حذف چربی های ذخیره شده در ناحیه شکم، پهلو، باسن، بازو و ران ها است. این روش بدون نیاز به برش و خونریزی با کمترین عوارض کمک می کند سایز نواحی مورد نظر خودتان را کاهش دهید. اکثر دستگاه های لاغری باعث کاهش وزن عمومی نخواهند شد. بنابراین افراد خیلی چاق نباید انتظار داشته باشند با این روش وزن کم کنند.

در ضمن دستگاه های لاغری بیشتر برای افرادی مناسب هستند که خیلی چاق نیستند اما چربی های جمع شده در شکم و پهلو و سایر نواحی، تناسب اندام آنها را بهم زده است. در واقع نمی توان از دستگاه های لاغری انتظار معجزه داشت و شما برای کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواه باید از رژیم های سالم پیروی کنید و فعالیت بدنی مناسبی داشته باشید.

دریافت مشاوره ( کلیک کنید)

چقدر وزن کم می کنیم؟ چند سایز؟

اینکه با دستگاه های لاغری چقدر وزن و سایز کم کنید بستگی به نوع دستگاه و سبک زندگی شما دارد. اگر مراقبت های بعد دستگاه را رعایت کنید و بعد از لاغری با دستگاه رژیم غذایی سالم را دنبال کنید قطعا به کاهش سایز مناسبی دست خواهید یافت.

بخوانید: هزینه لاغری با مزوتراپی در سال 1403 چقدر است؟

مزایا و معایب لاغری با دستگاه

هر روش زیبایی مزایا و معایبی دارد که دستگاه های لاغری نیز از آن امر مجزا نیستند. از مزایای این دستگاه ها می توان به کاهش سایز سریع اشاره کرد که با هیچ رژیم غذایی و یا ورزشی امکان پذیر نیست. معایب این دستگاه شامل عوارضی است که روی پوست ایجاد می شود که شامل گرمی ناحیه، سردی، بی حسی، گزگز و کبودی است که موقتی هستند. دستگاه های لاغری با آزاد کردن مقدار زیادی چربی در زمان کوتاه ممکن است باعث تغییر سطح تری گلیسیریدها و کلسترول شوند که ممکن است عوارض مختلفی در پی داشته باشد.

قبل و بعد لاغری با دستگاه

مراقبت ها؟

قبل از لاغری با دستگاه حمام کنید و بدن خود را هیدراته نگه دارید. سپس با لباس های راحت و تمیز به کلینیک مراجعه کنید.

بعد از لاغری با دستگاه حتما نیم ساعت پیاده روی کنید تا به متابولیسم چربی ها کمک کند. مقدار زیادی آب و مایعات بدون کالری بنوشید تا چربی های آزاد شده سریع تر از بدن دفع شود. از مصرف غذاهای پرکالری خودداری کنید و سبک زندگی سالمی را در پیش بگیرید.

بخوانید: لاغری موضعی با دستگاه در 19روز به وزن ایده‌آل خود برسید

لاغری با دستگاه خطرناک است؟

خیر لاغری با دستگاه یک روش ایمن بوده و اکثر دستگاه ها توسط FDA تائید شده اند. برای ایمنی بیشتر به کلینیک های معروف مراجعه کنید تا عوارض دستگاه ها با تنظیمات سفارشی کاهش یابد.

 

برای لاغری موضعی شکم و پهلو چی خوبه؟

اکثر دستگاه های لاغری برای کاهش سایز این قسمت بسیار خوب عمل می کنند. کرایولیپولیز در بین دستگاه های موجود تاثیرات فوری بر کاهش سایز شکم و پهلو دارد.

بخوانید: مقایسه دستگاه لاغری آر اف و کرایولیپولیز کدام بهتر است؟

سخن آخر دکتر سارا بهروان برای لاغری با دستگاه

لاغری با دستگاه از نظر دکتر سارا بهروان موسس کلینیک ایوا بهترین و ساده ترین راه برای از بین بردن چربی های موضعی سرسختی است که با روش های دیگر تحت تاثیر قرار نمی گیرند. شما می توانید طی چند جلسه با استفاده از یک دستگاه و یا ترکیبی از تکنیک های مختلف آنها را از بین برده و کاهش سایز قابل توجهی داشته باشید.

دکتر سارا بهروان

دکتر سارا بهروان

دکتر سارا بهروان موسس کلینیک ایوا در زمینه دکترای حرفه ای پزشکی از دانشگاه جندی شاپور اهواز فارغ التحصیل شد.
دکتر بهروان مطب خود را در زمینه خدمات پوست، مو و زیبایی، لاغری و لیزر در تهران دایر کردند و با 20 سال سابقه با تجهیزات و امکاناتی پیشرفته ارائه خدمات می کنند.
گذراندن دوره های تخصصی و آموزشی در زمینه
• درمان های چاقی عمومی و موضعی
• دارای مدرک ویژه تزریق فیلر و بوتاکس
• کربوکسی تراپی، لیفت نخ
• انواع لیزرهای پوست و مو

فرم مشاوره

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید. مشاوران کلینیک ایوا در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آدرس کلینیک ایوا

آدرس کلینیک ایوا: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، خیابان منظرنژاد، پلاک 45 ، مجتمع یاس واحد 4

فرم مشاوره

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید. مشاوران کلینیک ایوا در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند.