دکتر سارا بهروان / خدمات مو / کاشت ابرو / کلینیک کاشت ابرو ایوا در میرداماد تهران و هزینه آن
۷ دقیقه
کلینیک کاشت ابرو

کلینیک کاشت ابرو ایوا در میرداماد تهران و هزینه آن

آنچه می خوانید...

کلینیک کاشت ابرو ایوا در شریعتی تهران یکی از مراکز زیبایی است که می توانید در آن اقدام به کاشت ابرو کنید. کاشت ابرو کمک می کند ابروهای شما پرپشت تر و زیباتر به نظر برسد. علاوه بر این نقاط خالی ابرو را پر کرده و دیگر نیازی به مواد آرایشی برای پرکردن ابروهای ضعیف نخواهید داشت. کاشت ابرو به زیباتر شدن چهره شما کمک کرده و به جز اهداف زیبایی از چشم های شما در برابر قطرات عرق مراقبت می کند. داشتن ابروهای ضخیم و پرپشت اکنون با جراحی کاشت ابرو در تمام سنین امکان پذیر است.

آیا من کاندیدای مناسبی برای کاشت ابرو هستم؟

کاشت ابرو یک گزینه ترمیمی عالی برای افرادی است که ممکن است ابروهای خود را به هر دلیلی از دست داده باشند. اگر تاتوی نامطلوب دارید یا با عوارض کندن بیش از حد موهای ابرو روبرو هستید، کاندیدای خوبی برای کاشت ابرو هستید. برخی از افراد به صورت ژنتیکی ابروهای نازکی دارند و پیوند ابرو می تواند به پرتر شدن ابروها کمک کند.

از آنجایی که عوارض جانبی بسیار محدودی در ارتباط با این عمل زیبایی وجود دارد، تقریباً همه افرادی که به دنبال بهبود ابروهای نازک خود هستند، کاندیدای خوبی خواهند بود. اگر موهای ابروی خود را از دست داده اید و از سلامت نسبتا خوبی برخوردار هستید،  کاندیدای خوبی برای کاشت ابرو هستید.

کاندیدای ایده آل همچنین باید موی مناسبی داشته باشد که بتوان آن را اهدا کرد. موها معمولاً از پشت گردن یا پشت گوش گرفته می شوند. بنابراین، بهترین کاندیدا باید موهای همرنگ روی پوست سر و ابروها داشته باشد.

دریافت مشاوره ( کلیک کنید)

بیشتر بخوانید: مزایا و معایب کاشت ابرو (آیا کاشت ابرو ارزش دارد؟)

کلینیک کاشت ابرو

کاشت ابرو نوعی جراحی زیبایی است که ظاهر کاملا طبیعی به ابروهای شما می دهد. این جراحی تنها راه برای داشتن ابروهای پر و زیبایی است که تا آخر عمر باقی می مانند.  در طی عمل کاشت ابرو، فولیکول های مو از ناحیه خاصی از پوست سر شما برداشته شده و سپس به ابروهای شما پیوند زده می شود. مقدار گرافت موی مورد نیاز به وضعیت ابروی شما بستگی دارد. دو روش اصلی کاشت ابرو عبارتند از:

Fut

پیوند واحد فولیکولی (FUT) یکی از روش های کاشت ابرو است. در این روش گرافت ها به صورت خطی از ناحیه اهدا کننده برداشته شده و پس از جدا کردن روی محل مشخص شده پیوند می شود. این ناحیه به دلیل به جا گذاشتن اسکار در محل اهدا کننده و همچنین درد و ناراحتی بیشتر امروزه کمتر استفاده می شود.

Fue

استخراج واحد فولیکولی (FUE) روش ارجح پیوند ابرو است زیرا در این روش جای زخم کمتر بوده و فولیکول ها به صورت مجزا از ناحیه بانک مو برداشته می شوند. در FUE امکان کاشت دقیق تر ابروها وجود دارد و ماندگاری ابروها نیز بالاتر است.

بیشتر بخوانید: مقایسه کاشت ابرو با تاتو ابرو با مقایسه هزینه آن

مزایای کاشت ابرو نسبت به تاتو ابرو؟

کاشت ابرو با اینکه نسبت به تاتو ابرو هزینه بیشتری دارد اما مزایای زیر را ارائه می دهد:

نتایج دائمی و طبیعی – کاشت ابرو مانند تاتو به مرور زمان محو نمی‌ شود، تغییر رنگ نمی ‌دهد یا از بین نمی ‌رود و تا آخر عمر باقی می مانند.

تغییر مدل ابرو- برخلاف تاتو، پس از کاشت ابرو تا جایی که دوست دارید، می توانید ابروها را بچینید یا حالت دهید.

جراحی های کاشت ابرو تحت نظارت هستند بنابراین می توانید مطمئن باشید که بهترین جراحان در یک محیط امن روی ابروهای شما کار می کنند که در رابطه با تاتو اینطور نیست.

قبل و بعد کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو در کلینیک ایوا

هزینه کاشت ابرو در کلینیک ایوا با مدیریت دکتر سارا بهروان به فاکتورهای مختلفی از جمله تعداد گرافت های مورد نیاز و روش کاشت بستگی دارد و به شرح زیر است:

تراکم کاشت ابرومحدوده قیمت
تراکم کماز 10 تا 12 میلیون
تراکم متوسطاز 11 تا 13 میلیون
تراکم بالااز 11 تا 15 میلیون
دریافت مشاوره ( کلیک کنید)

بیشتر بخوانید:مراحل کاشت ابرو به دو روش FUT و FUE با فیلم

آمادگی برای کاشت ابرو

در آستانه کاشت ابرو باید دستورالعمل های پزشک را دنبال کنید تا مطمئن شوید که همه چیز برای یک جراحی زیبایی موفقیت آمیز مهیا شده است. آماده سازی خوب می تواند زمینه را برای نتایج مطلوب و بهبودی سریع تر فراهم کند.

 • از مصرف الکل و داروهای رقیق کننده خون خودداری کنید.
 • روز قبل از کاشت مصرف دخانیات و مواد محرک را کنار بگذارید.
 • مصرف ماینوکسیدیل روی ابروها را متوقف نمایید.
 • به اندازه کافی بخوابید تا سرحال بیدار شوید.
 • برای آرام کردن اعصاب، تکنیک های آرام سازی را تمرین کنید.
 • یک وعده غذایی متعادل بخورید و هیدراته بمانید.
 • محدودیت های خوردن یا نوشیدن را در ساعات قبل از کاشت رعایت کنید.

 

موارد منع کاشت ابرو؟

با اینکه کاشت ابرو یک روش ایمن است و اکثر افراد می توانند از منافع آن بهره مند شوند اما برخی موارد منع کاشت ابرو وجود دارد، مانند:

 • بیماری های زمینه ای که با داروهایی که در طول درمان تجویز می شوند سازگار نیستند
 • آلوپسی اسکار (آلوپسی فیبروزان پیشانی)
 • آلوپسی خود ایمنی (آلوپسی آره آتا)
 • تریکوتیلومانیا کنترل نشده
 • عرضه ضعیف موی اهداکننده
 • نداشتن منبع کافی اهداکننده مو

بیشتر بخوانید: 13 مراقبت مهم بعد از کاشت ابرو

کاشت ابرو قسطی در تهران

کاشت ابرو قسطی در تهران یکی از خدماتی است که کمک می کند افراد بیشتری از این تکنیک برای زیبایی ابرو و چهره خود استفاده کنند. کلینیک ایوا نیز شرایط کاشت ابرو به صورت قسطی را فراهم کرده است. در کاشت قسطی ابرو معمولا نصف یا ثلث کل مبلغ در ابتدا دریافت شده و مابقی طبق شرایط فرد قسط بندی می شود.

 

روند کاشت ابرو

روند کاشت ابرو به این صورت است که گرافت های کاشته شده حدود دو تا سه هفته بعد از کاشت می ریزند که جای نگرانی ندارد زیرا فولیکول های آنها در ناحیه ابرو تثبیت شده است.  تقریباً سه ماه بعد موهای جدید شروع به رشد می کنند و با سرعت طبیعی به رشد خود ادامه می دهند. حدود شش ماه پس از جلسه کاشت، موهای کاشته شده ظاهر طبیعی به خود می گیرند و تا پایان عمر به رشد خود ادامه می دهند. برای کسب بهترین نتیجه بعد کاشت ابرو باید مراقبت های بعد از کاشت را جدی بگیرید، از محلول سریتا استفاده کنید و گاهی اوقات برای رشد بهتر و تقویت ابروها مزوتراپی کنید.

بیشتر بخوانید: کاشت ابروی مردانه به روش FUT و FUE به همراه قیمت

کاشت ابرو طبیعی یا پرتراکم؟

کاشت ابرو طبیعی قطعا ایمن تر از پر تراکم است زیرا به گرافت کمتری نیاز دارد و هنگام کاشت ازدحام ایجاد نمی کند. با اینحال شما می توانید در مرکز کاشت ابرو ایوا هر دو روش کاشت ابرو طبیعی یا پرتراکم را بر اساس سلیقه خودتان انجام دهید.

سه نکته مهم در مورد کاشت ابرو

سه نکته مهم در مورد کاشت ابرو که باید در نظر بگیرید شامل موارد زیر است:

 • طراحی ابرو: طرحی که برای ابروی شما جهت کاشت تعیین می شود باید متناسب با چهره شما باشد. مثلا برای برخی افراد ابروی نازک و برای برخی ابروی ضخیم مناسب است.
 • تراکم ابروها: ابروهای کم تراکم معمولا زیبا نیستند در کاشت ابرو سعی بر این است که با توجه به بانک مو پر تراکم ترین ابرو برای شما کاشته شود.
 • خواب موها: منظور از خواب مو زاویه ای است که موها با پوست صورت ایجاد می کنند. در کاشت ابرو خواب موها باید استاندارد باشد تا با ابروهای طبیعی هماهنگ شوند.

 

جای زخم بانک مو کاشت ابرو کی خوب می شود؟

بسته به روش کاشت جای زخم بانک مو کاشت ابرو ممکن است چندین هفته طول بکشد. در روش FUT چون یک لایه از پوست به همراه گرافت ها برداشته می شود، ترمیم جای زخم بیشتر از روش FUE طول خواهد کشید. همچنین مراقبت های بیشتری برای پیشگیری از عفونت مورد نیاز است.

قبل و بعد کاشت ابرو

منبع:

https://www.webmd.com/vitamins-and-supplements/what-to-know-about-eyebrow-transplants

westendhairrestoration.com/am-i-a-good-candidate-for-an-eyebrow-transplant

drchernoff.com/candidate-eyebrow-transplant

www.chicagohairinstitute.com/blog/2021/08/26/can-i-go-bald-after-210521

 

دکتر سارا بهروان

دکتر سارا بهروان

دکتر سارا بهروان موسس کلینیک ایوا در زمینه دکترای حرفه ای پزشکی از دانشگاه جندی شاپور اهواز فارغ التحصیل شد.
دکتر بهروان مطب خود را در زمینه خدمات پوست، مو و زیبایی، لاغری و لیزر در تهران دایر کردند و با 20 سال سابقه با تجهیزات و امکاناتی پیشرفته ارائه خدمات می کنند.
گذراندن دوره های تخصصی و آموزشی در زمینه
• درمان های چاقی عمومی و موضعی
• دارای مدرک ویژه تزریق فیلر و بوتاکس
• کربوکسی تراپی، لیفت نخ
• انواع لیزرهای پوست و مو

فرم مشاوره

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید. مشاوران کلینیک ایوا در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آدرس کلینیک ایوا

آدرس کلینیک ایوا: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، خیابان منظرنژاد، پلاک 45 ، مجتمع یاس واحد 4

فرم مشاوره

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید. مشاوران کلینیک ایوا در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند.