دکتر سارا بهروان / لاغری / هزینه لاغری با دستگاه شاک ویو در تهران سال 1403
۱۰ دقیقه

هزینه لاغری با دستگاه شاک ویو در تهران سال 1403

آنچه می خوانید...

یکی از معضلات افراد در عصر ماشینی حاضر، اضافه وزن است. گاهی انباشت چربی‌ها در بدن به گونه‌ای است که به سلولیت تبدیل می‌شوند و دیگر به راحتی قابل حذف نیستند. در این حالت رژِم و ورزش تاثیر چندانی در رفع سلولیت نخواهند داشت و چربی‌ها به یک معضل تبدیل می‌شوند. لاغری با دستگاه شاک ویوی یکی از موثرترین روش‌های حذف چربی و درمان سلولیت است. با این دستگاه به کمک امواج فراصوت، چربی های انباشت شده از بین رفته و به تناسب اندام خواهید رسید. هزینه لاغری با دستگاه شاک ویو به نسبت تاثیر این دستگاه در کاهش وزن و تناسب اندام، مبلغ قابل قبولی است.

دستگاه شاک ویو چگونه باعث لاغری می‌شود؟

دستگاه لاغری شاک ویو یکی از تجهیزات پیشرفته و مدرن است که برای لاغری و حذف چربی‌ها و سلولیت مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه قبل از ورود به حوزه زیبایی و لاغری در فیزیوتراپی و ارتوپدی برای کاهش درد و رفع التهابات استخوانی و اسکلتی مورد استفاده قرار می‌گرفت. با مشاهده تاثیر این دستگاه در کاهش چربی‌ها به عنوان یک تکنولوژی پیشرفته به عنوان یک ابزار کاهش وزن و لاغری معرفی شد.

اما دستگاه شاک ویو چگونه باعث لاغری می‌شود؟ در دستگاه شاک ویو از امواج صوتی برای لاغری استفاده شده است. امواج دستگاه شاک ویو دارای طول موج کوتاه و به تبع آن، انرژی بالایی هستند. هنگامی که این امواج به زنجیره‌های چربی انباشته شده در بدن برخورد می‌کنند، سبب شکسته شدن اتصالات و زنجیره‌های چربی شده و باعث حذف و از بین رفتن چربی‌ها می‌شود.

تاثیر دیگر شاک ویو در لاغری این است که امواج دارای انرژی هستند که با ورود به بدن و بررخورد به بافت‌ها و چربی، انرژی جنبشی به آن‌ها منتقل کرده و باعث افزایش متابولیسم بدن می‌شوند. افزایش متابولیسم باعث لاغری و کاهش چربی‌ها می‌شود.

هزینه لاغری با دستگاه شاک ویو

هزینه لاغری با دستگاه شاک ویو چقدر است؟

هزینه‌ای که شما بابت لاغری با دستگاه شات ویو می‌پردازید، به نسبت نتیجه کار، هزینه بالایی نیست. شما به کمک دستگاه شات ویو می‌توانید چربی‌های انباشته شده که با رژیم و ورزش قابل از بین رفتن نیستند را حذف کنید و به تناسب اندام برسید. در ارتباط با هزینه لاغری با دستگاه شاک ویو باید بگوییم که هزینه نهایی آن، متاثر از پارامترهای مختلفی است. عوامل موثر در هزینه لاغری با دستگاه شاک ویو عبارتند از:

 • تجهیزات و اعتبار کلینیک.
 • مهارت و تبحر پزشک.
 • نواحی تحت درمان.
 • وسعت هر ناحیه.
 • میزان سلولیت و چربی‌های انباشته شده.
 • تعداد جلسات مورد نیاز.
 • زمان هر جلسه

به صورت متوسط هزینه لاغری با دستگاه شاک ویو در تهران در سال 1403 حدود 900 هزار تومان برای هر جلسه است. توجه داشته باشید این قیمت تقریبی است و باتوجه به کلینیک لاغری مقدار بالاتر یا پایین تر باشد. در کلینیک ایوا هم هزینه لاغری و رفع سلولیت با شاک ویو حدود 800 هزار تومان است.

بیشتر بخوانید: رفع سلولیت با دستگاه شاک ویو

 

با دستگاه شاک ویو چقدر وزن کم می‌کنم؟

طبق نتایج ثبت شده توسط افرادی که از دستگاه شاک ویو برای لاغری استفاده کرده‌اند، در هر جلسه استفاده از شاک ویو، بطور میانگین 2 الی 4 کیلوگرم وزن کم خواهید کرد. البته این کاهش وزن منوط به مراجعه به مراکز معتبر که از تجهیزات به روز استفاده می‌کنند، می‌باشد. در نظر داشته باشید که کاهش وزن و سایز از جلسه سوم به بعد مشهود خواهد بود.

 

آیا دستگاه شاک ویو عوارض دارد؟

از ابتدای استفاده از دستگاه شات ویو در ارتپدی و فیزیوتراپی تا کنون که به عنوان یک دستگاه لاغری هم مورد استفاده قرار می‌گیرد، عوارض خاص و جدی برای این دستگاه گزارش نشده است. این بدین معنا نیست که استفاده از این دستگاه هیچ گونه اثری ندارد. زیرا در هنگام استفاده از شاک ویو، اشعه پر قدرتی به نواحی تحت درمان، نیرو وارد می‌کند. طبیعی است که دستگاه دارای عوارض و اثرات محدودی بر روی نواحی تحت درمان خواهد بود. عوارض محدود و احتمالی استفاده از دستگاه شاک ویو برای لاغری عبارتند از: قرمزی، درد، گزگز، بی حسی، التهاب و کبودی که این عوارض موقتی بوده و از بین خواهند رفت.

بیشتر بخوانید: هزینه لاغری با دستگاه کویتیشن در سال 1403 +فیلم

لاغری و درمان سلولیت با شاک ویو

مراحل لاغری با دستگاه شاک ویو

هنگامی که برای استفاده از دستگاه شاک ویو به کلینیک یا مطب دکتر مراجعه می‌کنید، پروسه درمانی شما شامل مراحل زیر خواهد بود.

در ابتدا پزشک از شما می‌خواهد که چکاپ کامل انجام دهید و از سابقه پزشکی شما سوال خواهد کرد. زیرا در صورت داشتن بیماری و شرایط خاص، نمی‌توانید از دستگاه شاکویو برای لاغری استفاده کنید. در لادامه مقاله افرادی که نمی‌توانند از لاغردستگاه شاک ویو استفاده کنند را لیست کرده‌ایم.

پس از انجام آزمایشلات و اطلاع از سابقه پزشکی، در صورتی که شما جز موارد منع شاک ویو نباشید، وارد دوره درمان می‌شوید. در هر جلسه از لاغری با شاک ویو، پزشک ابتدا ناحیه تحت درمان را ضد عفونی کرده و سپس ژل مخصوص به آن نواحی می‌مالد. سپس اپلیکاتور دستگاه را روی ناحیه مورد نظر قرار داده و دستگاه به بدن شما ضربه وارد می‌کند. در واقع این امواج صوتی هستند که به بدن شما ضربه وارد می‌کند. ممکن است شما احساس درد داشته باشید که کاملا طبیعی است. زیرا امواج با انرژی زیاد به بدن شما ضربه وارد می‌کنند. با توجه به نواحی تحت درمان و وسعت هر ناحیه مدت زمان هر جلسه متفاوت خواهد بود.

 

لاغری با شاک ویو برای چه افرادی پیشنهاد نمی‌شود؟

لاغری با دستگاه شاک ویو یک روش غیرتهاجمی با کم‌ترین عوارض است. افرادی که دارای اضافه وزن و چربی‌های انباشته شده هستند، می‌توانند کاندید استفاده از دستگاه شاک ویو برای لاغری شوند. اما لاغری با شاک ویو افرادی که دارای بیماری خاص و یا شرایط ویژه‌‌‌ زیر هستند، پیشنهاد نمی‌شود.

 • خانم‌های باردار و شیرده.
 • افراد دارای بیماری‌های قلبی عروقی.
 • افراد دیابتی.
 • بیماران مبتلا به سل.
 • کودکان و نوجوانان در حال رشد.
 • افراد مبتلا به بیماری‌های پوستی.
 • افراد مبتلا به واریس.
 • بیماران سرطانی.
 • افرادی که در بدن خود دارای پلاتین و پروتز هستند.
 • افرادی که ژل و چربی تزریق کرده‌اند.
 • افراد مبتلا به صرع و ام اس.
 • و…

بیشتر بخوانید: قیمت لاغری با دستگاه | قیمت جلسه ای و پکیج | کرایو،شاک‌ویو،RF،کویتیشن

تعداد جلسات و زمان هر جلسه لاغری با دستگاه شاک ویو

هر جلسه لاغری با دستگاه شاک ویو با توجه به شرایط بدن فرد و میزان چربی‌ها و نواحی تحت درمان، 15 الی 30 دقیقه زمان می‌برد. تعداد جلسات هم به میزان چربی‌ فرد متقاضی و نواحی که نیاز به استفاده از دستگاه شاک ویو دارد، وابسته است. بطور معمول 2 تا 3 بار در هفته از این دستگاه استفاده می‌شود. طول درمان نیز وابسته به شرایط ذکر شده 3 الی 6 هفته یا 6 الی 12 جلسه است.

لاغری با شاک ویو

مراقبت‌های قبل و بعد دستگاه لاغری شاک ویو

برای رسیدن به نتیجه مطلوب از دستگاه شاک ویو علاوه‌بر انتخاب کلینیک معتبر و پزشک متبحر و با تجربه، نیاز است که نکات و مراقبت‌های قبل و بعد دستگاه لاغری شاک ویو که در زیر به آن‌ها اشاره کرده‌ایم را رعایت کنید.

 

مراقبت‌های قبل از استفاده از دستگاه لاغری شاک ویو

 • کلیه آزمایشات تجویزی پزشک را انجام دهید.
 • از 2 هفته قبل از استفاده از دستگاه مشروبات الکلی ننوشید.
 • از 2 هفته قبل از شروع اولین جلسه از استعمال دخانیات بپرهیزید.
 • از 2 هفته قبل شروع دوره درمان لاغری با شاک ویو، نواحی تحت درمان را لیزر نکنید.
 • در جلسه درمان، پوست بدن شما باید کاملا تمیز باشد.
 • از چند روز قبل از جلسه شاک ویو، داروهای رقیق کننده خون استفاده نکنید.
 • قبل از شروع جلسه غذای سنگین نخورید. اما گرسنه هم نباشید.

بیشتر بخوانید: هزینه لاغری با دستگاه آر اف در سال 1403 چقدر است؟

مراقبت های بعد از استفاده از دستگاه شاک ویو

 • مایعات زیاد بنوشید.
 • رژیم غذایی را رعایت کنید.
 • تا چند روز از انجام ورزش‌‌ها و فعالیت‌های سنگین خودداری کنید.
 • تا چند روز پس از استفاده از دستگاه شاک ویو لیزر نکنید.
 • تا چند روز بعد از جلسه لاغری مشروبات الکلی و دخانیات استفاده نکنید.
 • تا سه روز بعد از جلسه استفاده از شک ویو دوش آب گرم نگیرید و به استخر و سونا نروید.
 • میوه و سبزیجات را در رژیم غذایی خود قرار دهید.
 • در صورت داشتن درد، طبق نظر پزشک از داروهای مسکن استفاده کنید.
 • در صورت داشتن هرگونه علائم و عوارض غیرطبیعی بلافاصله به پزشک خود مراجعه کنید.

 

دستگاه شاک ویو برای چه نواحی از بدن استفاده می‌شود؟

از دستگاه شاک ویو برای تمامی نواحی بدن نمی‌توان استفاده کرد. استفاده از دستگاه برای قسمت‌های بالایی بالاتنه مانند گردن و سینه و سر به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود. دستگاه شاک ویو بطور معمول برای کاهش چربی‌ها و رفع سلولیت در نواحی ران، شکم، پهلوها، زانو و باسن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

در چه صورت بهترین نتیجه را از دستگاه شاک ویو می‌گیریم؟

همانطور که اشاره کردیم، شاک ویو از طریق شکستن زنجیره‌های چربی انباشته و رفع سلولیت و افزایش گردش خون و متابولیسم بدن، به حذف چربی‌های اضافی در نواحی مختلفی همچون ران، شکم، بازو و… کمک می‌کند. اما با انجام شاک ویو کار تمام نمی‌شود. برای ماندگاری و گرفتن نتیجه بهتر از دستگاه شاک ویو برای لاغری، در کنار دستگاه از رژیم باید رژیم غذایی رعایت شده و ورزش کنید. در غیر این صورت پس از مدتی باز هم دچار اضافه وزن خواهید شد.

فاکتور دیگر برای رسیدن به نتیجه بهتر و مطلوب از شاک ویو، رعایت مراقبت‌های قبل و بعد استفاده از این دستگاه است. رعایت این نکات در ماندگاری و تاثیر دستگاه در کاهش وزن و از بین بردن چربی، بسیار موثر است.

بیشتر بخوانید:لاغری با دستگاه ریداستیم

آیا امواج شاک ویو خطرناک اند؟ یا باعث سرطان می‌شوند؟

یکی از رایج‌ترین سوالات افراد متقاضی لاغری با دستگاه لاغری این است که آیا امواج شاک ویو برای بدن خطرناکند و یا باعث سرطان می‌شوند؟ پاسخ سوال شما منفی است. امواج دستگاه شاک ویو در محدوده‌ای از طول موج تنظیم شده است که هیچگونه آسیب جدی به بدن نمی‌رساند و جهش خاصی در بدن ایجاد نمی‌کند که منجر به سرطان شود. این دستگاه از مدت‌ها قبل برای بخش ارتوپدی و فیزیوتراپی هم استفاده شده و هیچگونه عوارض و خطر جدی برای آن ثبت نشده است.

 

رژیم در کنار شاک ویو

یکی از نکات مهم در ماندگاری تاثیر شاک ویوی، رعایت رژیم در کنار شاک ویو است. شما در هر جلسه استفاده از دستگاه شاک ویو، تاثیرات محسوس آن را در کاهش سایز و کاهش وزن خود خواهید دید. اما رعایت رژیم غذایی به شما کمک می‌کند که نتایج شاک ویو ماندگار شود. سعی کنید وعده‌های غذایی کوچک اما مداوم بخورید.

بیشتر بخوانید: لاغری سریع و بدون نیاز به جراحی با هایفوتراپی

شاک ویو را با چه دستگاهی می‌توان ترکیب کرد؟

دستگاه‌هایی که برای لاغری موضعی مورد استفاده قرار می‌گیرند، تنها به دستگاه شاک ویو محدود نمی‌شود. درواقع انواع دیگری از دستگاه‌ها هستند که با مکانیزمی مشابه یا متفاوت از شاک ویو برای حذف چربی‌ها و سلولیت قسمت‌های مختلف بدن مورد استفاده قرار می‌گیرند. از جمله ایمن‌ترین و کم عوارض ترین دستگاه‌های لاغری موضعی که در کنار شاک ویو قرار می‌گیرند عبارتند از: دستگاه بادی آنالیز، دستگاه آر اف، دستگاه LPG، دستگاه کرایولیپولیز، دستگاه کویتیشن و دستگاه اسکالپشور.

دکتر سارا بهروان

دکتر سارا بهروان

دکتر سارا بهروان موسس کلینیک ایوا در زمینه دکترای حرفه ای پزشکی از دانشگاه جندی شاپور اهواز فارغ التحصیل شد.
دکتر بهروان مطب خود را در زمینه خدمات پوست، مو و زیبایی، لاغری و لیزر در تهران دایر کردند و با 20 سال سابقه با تجهیزات و امکاناتی پیشرفته ارائه خدمات می کنند.
گذراندن دوره های تخصصی و آموزشی در زمینه
• درمان های چاقی عمومی و موضعی
• دارای مدرک ویژه تزریق فیلر و بوتاکس
• کربوکسی تراپی، لیفت نخ
• انواع لیزرهای پوست و مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آدرس کلینیک ایوا

آدرس کلینیک ایوا: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، خیابان منظرنژاد، پلاک 45 ، مجتمع یاس واحد 4

فرم مشاوره

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید. مشاوران کلینیک ایوا در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند.