دکتر سارا بهروان / لاغری / لاغری موضعی با دستگاه در تهران با هزینه آن سال 1403
۹ دقیقه
لاغری با دستگاه

لاغری موضعی با دستگاه در تهران با هزینه آن سال 1403

آنچه می خوانید...

لاغری با دستگاه یک راه حل مفید برای خلاص شدن از چربی های موضعی است که با رژیم غذایی یا فعالیت بدنی نمی توان آنها را هدف قرار داد. لاغری با دستگاه یک تکنیک کم تهاجمی و نسبتا جدید است که عوارضی برای افراد ندارد و بدون نیاز به جراحی، ایجاد برش بافتی و اسکار، کمک می کند سایزتان را در قسمت های خاصی از بدن کاهش دهید. در صورتی که سبک زندگی سالمی داشته باشید و از رژیم غذایی متعادل پیروی کنید نتایج لاغری موضعی می تواند سال ها ماندگار باشد.

لاغری با دستگاه در کلینیک ایوا در تهران

اگر از چربی های موضعی در شکم، پهلو، بازو یا ران ها رنج می برید و با روش های دیگر نتوانستید به اندام دلخواه خود برسید، لاغری با دستگاه برای شما بهترین گزینه است. در کلینیک ایوا در تهران انواع دستگاه های لاغری وجود دارد که کمک می کند در نواحی مورد نظر خود، سایز کم کنید. در ادامه برای آشنایی شما به معرفی دستگاه های لاغری موجود در کلینیک ایوا می پردازیم.

 

غول لاغری دستگاه کرایولیپولیز کول تک

غول لاغری دستگاه کرایولیپولیز کول تک

دستگاه کرایولیپولیز کول تک با استفاده از سرما، بافت چربی تجمع یافته در نقاط  خاص بدن را از بین می برد. دستگاه کول تک باعث انجماد سلول های چربی شده و بدین ترتیب آنها را از بین خواهد برد. از این دستگاه می توان برای هر قسمتی از بدن استفاده کرد و هر جلسه شاهد از بین رفتن 25% از چربی ها خواهید بود. استفاده از این دستگاه عوارض خاصی ندارد و شما بطور موقت بی حسی، قرمزی، تورم و گزگز را در ناحیه تحت درمان تجربه خواهید کرد. هزینه لاغری با دستگاه کرایولیپولیز برند معروف کول تک اسپانیایی در کلینیک ایوا برای سال 1403 در تهران برای هرکاپ 5 میلیون است. و  هزینه لاغری با کرایولیپولیز کره ای هر کاپ 1.5 میلیون است.

 

دستگاه RF

لاغری موضعی با دستگاه RF تحت فرکانس رادیویی و با گرم کردن چربی های موضعی صورت می گیرد. چربی ها تحت تاثیر دمای بالا مایع شده و توسط سیستم لنفاوی از بدن دفع می شوند. این درمان موضعی به تدریج باعث کاهش سایز در نواحی تحت درمان شده و هیچ عوارضی برای شما ندارد. داغی و قرمزی محل تحت درمان، تنها عارضه ای است که شما بطور موقت تجربه خواهید کرد. هزینه لاغری با دستگاه RF در کلینیک ایوا برای سال 1403 در تهران حدود 750 هزار تومان برای هر جلسه است.

دستگاه کویتیشن و آر اف

دستگاه کویتیشن

دستگاه کویتیشن یک روش موثر برای پیکرتراشی است که از امواج اولتراسونیک با فرکانس پایین استفاده می کند. این امواج پس از رسیدن به لایه چربی اقدام به تخریب و تجزیه سلول‌ های چربی انباشته شده در ناحیه تحت درمان می کنند. می توان از این دستگاه برای همه نواحی بدن به جز سر و گردن استفاده کرد. خارش و تورم موقتی تنها عارضه ای است که در لاغری با دستگاه کویتیشن تجربه خواهید کرد. هزینه لاغری با دستگاه کویتیشن در کلینیک ایوا برای سال 1403 در تهران حدود 500 هزار تومان برای هر جلسه است.

دستگاه شاک ویو

دستگاه شاک ویو

دستگاه شاک ویو با تولید امواج صوتی پرقدرت و ایجاد گرما در بافت چربی به دفع آنها از بدن کمک می کند. این روش غیر تهاجمی طی چند جلسه باعث کاهش سایز محسوس در محل تحت درمان می شود. استفاده از دستگاه شاک ویو عوارض خاصی ندارد و قرمزی و گرمی محل درمان به تدریج از بین خواهد رفت. هزینه لاغری و رفع سلولیت با دستگاه شاک ویو در کلینیک ایوا برای سال 1403 در تهران حدود 800 هزار تومان برای هر جلسه است.

 

لباس لاغری ریداستیم

لباس لاغری ریداستیم یکی دیگر از روش های موثر برای از بین بردن چربی های اضافی با استفاده از میدان مغناطیسی با فرکانس پایین است. این دستگاه با فعال کردن عضلات صاف و ایجاد انقباض عضلانی به سوزاندن چربی های اضافی کمک می کند. با 12 جلسه استفاده از ریداستیم می توانید 2 سایز از ناحیه مورد نظر را کاهش دهید. هزینه هر جلسه لباس لاغری در کلینیک ایوا برای سال 1403 در تهران حدود 950 هزار تومان است.

دستگاه عضله سازی CM SLIM

دستگاه عضله سازی CM SLIM

دستگاه عضله سازی CM SLIM با استفاده از فناوری HI-EMT و تولید میدان‌ های الکترومغناطیسی متمرکز باعث انقباضات عضلانی و افزایش توده عضلانی در بدن می شود. افزایش عضلات به چربی سوزی کمک کرده و ضمن کاهش سایز از افتادگی پوست در نواحی تحت درمان نیز جلوگیری می کند. هزینه دو ناحیه عضله سازی با دستگاه عضله سازی CM SLIM در کلینیک ایوا برای سال 1403 در تهران حدود 1.5 میلیون تومان است.

 

آنالیز بدن با دستگاه inbody

آنالیز بدن با دستگاه inbody کمک می کند شما میزان چربی های موضعی، عضلات و آب بدن را اندازه گیری کنید. پس از آنالیز بدن با این دستگاه می توانید بطور هدفمندتر برای درمان چربی های موضعی اقدام نمایید تا بدنی زیبا و خوش فرم داشته باشید. هزینه آنالیز بدن با دستگاه inbody در کلینیک ایوا برای سال 1403 در تهران حدود 250 هزار تومان برای هر جلسه است.

 

هایفو بدن، سایزر

سایزر یک هایفوتراپی برای لاغری است که به کاهش چربی ‌های موضعی و درمان سلولیت کمک کند. این روش در هر جلسه می تواند تا 2.5 سانتی متر از چربی های محل تحت درمان را از بین ببرد و به یکنواخت شدن سطح پوست نیز کمک خواهد کرد. قرمزی، تورم و کبودی عوارض جانبی موقت لاغری با این دستگاه هستند. هزینه لاغری با دستگاه هایفو برند سایزر در کلینیک ایوا برای سال 1403 در تهران حدود 700 هزار تومان برای هر جلسه است.

مزوتراپی چربی سوز

مزوتراپی چربی سوز با تزریق محلول فسفاتیدیل کولین و اسید دئوکسی کولیک به تجزیه و حل کردن چربی های موضعی در محل تحت درمان کمک می کند. محلول های تزریقی باعث تجزیه سلول‌ های چربی شده که از طریق سیستم لنفاوی دفع می شوند. شما درد و ناراحتی کمی در این روش خواهید داشت و طی چندین جلسه می توانید از چربی های انباشته شده در ناحیه خلاص شوید. هزینه تزریق مزوتراپی چربی سوز در کلینیک ایوا برای سال 1403 در تهران حدود 700 هزار تومان برای هر آمپول است.

 

در چند جلسه با دستگاه لاغر می شویم؟

دستیابی به نتایج دلخواه بسته به نوع دستگاه لاغری به چندین جلسه درمان نیاز دارد. در ضمن نتایج دستگاه های لاغری در هر فردی متفاوت است و نمی توان گفت شما طی چند جلسه لاغر شده و به اندام ایده آل خود می رسید. هرچه حجم چربی های موضعی شما بیشتر باشد قطعا به جلسات بیشتری نیاز خواهید داشت.

 

عوارض لاغری با دستگاه

لاغری با دستگاه برای بیشتر افراد عوارض خاصی ندارد و شما به صورت موقت درد و ناراحتی خفیفی در موضع تحت درمان تجربه خواهید کرد. لاغری با دستگاه یک روش کم تهاجمی و تائید شده برای از بین بردن چربی های موضعی است.

هزینه لاغری با دستگاه در کلینیک ایوا

هزینه لاغری با دستگاه در کلینیک ایوا بسته به نوع دستگاه مورد استفاده، توده چربی موضعی و تعداد جلسات مورد نیاز جهت رسیدن به اندام دلخواه متفاوت بوده و به شرح زیر است.

نام دستگاهمحدوده قیمت
کرایولیپولیز کول تک
از 1,500 هزار تومان
دستگاه RF
750 هزار تومان
دستگاه کویتیشن
از 500 هزار تومان
دستگاه شاک ویو
از 800 هزار تومان
لباس لاغری
950 هزار تومان
لباس لاغری
950 هزار تومان
عضله ساز
1,500 هزار تومان

 

چرا با رژیم نمی توانم لاغری شود؟

دلایل مختلفی وجود دارد که باعث می شود افراد با رعایت رژیم غذایی کاهش وزن را تجربه نکنند. مهمترین دلیل رژیم غذایی غلط است. شما باید رژیم لاغری را از متخصص تغذیه و بر اساس شرایط فیزیکی خودتان دریافت کنید. علاوه بر این استرس بالا، خواب ناکافی، پایین بودن متابولیسم، مشکلات هورمونی، افزایش سن و مصرف کم پروتئین می تواند مانع از لاغری شما شود.

 

لاغری موضعی با دستگاه چه فوایدی دارد؟

لاغری موضعی با دستگاه بدون نیاز به جراحی پیکرتراشی که عوارض بسیاری دارند، کمک می کنند با از بین بردن چربی های موضعی به هیکل دلخواه خود برسید. از بین بردن چربی های موضعی با رژیم غذایی و ورزش کار بسیار سخت و ناامید کننده ای است. لاغری با دستگاه یک روش کم تهاجمی است و عوارض خاصی ندارد. این روش دوران نقاهت ندارد و شما با سبک زندگی فعال می تواند مادام العمر این نتایج را حفظ کنید.

 

عضله سازی در کنار لاغری

افزایش توده عضلانی بدن یکی از روش های مفید برای از بین بردن چربی های انباشته شده در بدن است. زیرا ضمن افزایش متابولیسم جایی برای رسوب چربی ها در بدن باقی نمی گذارد. دستگاه عضله سازی CM SLIM با دو هدف چربی سوزی و عضله سازی عمل می کند که بسیار کارآمد بوده و نتایج بهتری در طولانی مدت ارائه می دهد.

 

بهترین دستگاه لاغری چیست؟

هر ساله با پیشرفت تکنولوژی دستگاه لاغری بهتری به بازار معرفی می شوند که عملکرد بهتری برای کاهش چربی های موضعی دارند. در حال حاضر بهترین دستگاه لاغری کرایولیپولیز کول تک و دستگاه ال پی جی هستند. ال پی جی دستگاه جدیدتری است که با تکنیک لیپوماساژ و تحریک مکانیکی چربی های موضعی را از بین می برد و با تحریک گردش خون و کلاژن سازی در محل مانع شل شدن و افتادگی پوست پس از حذف چربی ها می شود.

 

چرا کلینیک ایوا جز بهترین کلینیک های لاغری تهران است؟

کلینیک ایوا با داشتن انواع دستگاه های لاغری و قیمت های مناسب یکی از بهترین کلینیک های لاغری در تهران است. خانم دکتر سارا بهروان در کلینیک ایوا پس از بررسی وضعیت شما بهترین دستگاه را جهت لاغری به شما معرفی خواهد کرد.

 

منبع:

https://www.verywellfit.com/why-you-cant-target-fat-loss-1230974

https://www.americanboardcosmeticsurgery.org/procedure-learning-center/non-surgical/fat-reduction/

 

دکتر سارا بهروان

دکتر سارا بهروان

دکتر سارا بهروان موسس کلینیک ایوا در زمینه دکترای حرفه ای پزشکی از دانشگاه جندی شاپور اهواز فارغ التحصیل شد.
دکتر بهروان مطب خود را در زمینه خدمات پوست، مو و زیبایی، لاغری و لیزر در تهران دایر کردند و با 20 سال سابقه با تجهیزات و امکاناتی پیشرفته ارائه خدمات می کنند.
گذراندن دوره های تخصصی و آموزشی در زمینه
• درمان های چاقی عمومی و موضعی
• دارای مدرک ویژه تزریق فیلر و بوتاکس
• کربوکسی تراپی، لیفت نخ
• انواع لیزرهای پوست و مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آدرس کلینیک ایوا

آدرس کلینیک ایوا: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، خیابان منظرنژاد، پلاک 45 ، مجتمع یاس واحد 4

فرم مشاوره

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید. مشاوران کلینیک ایوا در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند.